३० फागुन, काठमाण्डौं । नेपालका लागि भारतीय दुतावासले क्लक बी बिजनेस ईन्नोभेसनको साथमा अन्तर्राष्ट्रिय उद्यमिता सम्मेलन कनेक्ट-इन आयोजना गरेको छ ।

यस कार्यक्रमले भारत र नेपालको युवा उद्यमी दिमागहरू जडान गर्न एक आदर्श प्लेटफर्मको रूपमा सेवा गर्नेछ र दुवै देशका उद्यमीहरु लाई एकै ठाउँमा ल्याउन र अभिनव विचारहरु आदानप्रदान गर्नको लागी प्रोत्साहन गर्नेछ ।

बुधवार संयुक्त पत्रकार सम्मेलनमा नेपाल दूतावास र क्लक बी बिजनेस ईन्नोभेसनले संयुक्त प्रेस सम्मेलन सम्पन्न गरेको थियो । सम्मेलन मा कार्यक्रम र प्रायोजकहरूले पनि भाग लिएका थिए।

भारत र नेपाल दुवैको साझेदार साझेदारहरूको सूचीमा आगामी कार्यक्रममा भाग लिने सूची मिडियासंग साझा गरिएको थियो।

कार्यक्रममा भारतबाट रित्त अग्रवाल, ओएओ रुमका संस्थापक अशोकुश तिवारी, टाटा कैपिटल प्राइवेट ईक्विटीका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नवीन सूर्य, भारतका भुक्तानी परिषद (पीसीआई) का तर्फबाटभानाना शर्मा, लगायत रहेका छन् ।

त्यस्तै नेपालबाट नेपालबाट बिजनेस ओक्सीजनका सीईओ नारोटीम अरील, किंग्स कलेजका कार्यकारी निर्देशक सुशील पोखरेल, सुशमिट ग्रुपका सीईओ बिस्वास ढकाल, एफआईएसफ्टको अध्यक्ष, फाइनटेकका अध्यक्ष सिद्धान्त पाण्डे लगायत रहेका छन् ।

 

प्रतिकृया

प्रतिकृया